Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality z obce ML

Příspěvky

Uskupení Rodáci informuje

20. 7. 2018

Protože se od voleb v r. 2014 výrazně zvýšil počet zájemců o dění v obci, rozhodli jsme se již tehdy založit nové internetové stránky "Rodáci" .

viz odkaz: https://msene-lazne.webnode.cz/

Na těchto stránkách se v duchu našich volebních programů snažíme všechny občany obce Mšené-lázně; vč.obcí jím přilehlých, v maximální možné míře informovat o veřejném dění.
Na stránkách Rodáci si m.j. můžete vyslechnout na zvukových záznamech co se projednávalo na jednotlivých schůzích Zastupitelstva obce Mšené-lázně od ZO č.2.
První jednání ZO bylo ustavující a jeho tématem byla víceméně pouze volba rady a starosty obce.

Dle svého nejlepšího svědomí jsme se snažili Všem občanům zajistit co nejlepší informační servis a též vznášet na jednáních ZO prostřednictvím našich zastupitelů požadavky voličů; a to, jak bylo již zmíněno, v duchu volebního programu našich stran.

Děkujeme Vám všem za stálou přízeň!

Uskupení stran Strany Zelených (MšenéZelené), Mšené krásnější, Spolek pro obnovu venkova a dalších sympatizantů těchto stran; potažmo jejich programu :-)

 

Hezké svátky vánoční a šťastný nový rok 2015

24. 12. 2014

images--1-.jpg

Hodně sváteční pohody, zdraví, štěstí a osobních úspěchů do roku 2015 vám přejí všichni příznivci strany Zelených

 

 

Koupaliště

3. 12. 2014

 

Pozvánka na ustavující zastupitelstvo 4.11.2014 v 17.hod - sál KD ML

28. 10. 2014

 Protože již vypršela zákonná lhůta pro odvolání se k výsledkům voleb, byl stanoven den, kdy se sejde ustavující zastupitelstvo naší obce. 
Toto proběhne dne 4.11.2014 na sále Kulturního domu ve Mšeném-lázních; čtěte dále:

 

Zajímavosti z obce Mšené-lázně a jejího okolí

4. 10. 2014

 Na velmi oblíbených "živých" stránkách mšenského buditele KHM (Karla Havlíčka Mšenského) se máte možnost dozvědět spoustu cenných informací o tom, co se v obci Mšené-lázně, a jejím blízkém okolí, v poslední době stalo a nebo má stát.
Informace zde uváděné jsou o to cennější, neboť je často nemělo k dispozici ani obecní zastupitelstvo ! A pokud ano, tak byly zkreslené a nebo nekompletní.
Velikou výhodou těchto stránek je, že jsou "živé" ; tedy se můžete vy sami kdykoliv zapojit do diskuzi o daném tématu formou příspěvku či komentáře. 
*** Vřele DOPORUČUJEME !!! *** 

* Blíže viz internetový odkaz : http://msene-lazne.blogspot.cz/